تهران ، خیابان کریم خان ، خردمند جنوبی ، کوچه ملکیان ، پلاک۱۷

۱۰ مزیت چمن مصنوعی مناسب مدرسه و مهد کودک و بازی کودکان

چمن مصنوعی مدرسه

آیا شما مهد کودک یا مدرسه دارید؟

 شاید شما با یک منطقه بازی مخصوص کودکان یک درآمدزایی داشته باشید؟ انتخاب بهترین پوشش کفپوش ممکن است برای شمایک چالش بزرگ باشد.
 مراقبت از فرزندان مخصوصا کودکان در یک سیستم آموزشی کار بسیار دشواری می باشد. نه تنها به این دلیل که والدین آنها می توانند بسیار حساس باشند بلکه به این دلیل که کودکان می توانند با یکدیگر متفاوت باشند و نیازهای زیادی داشته باشند. کودکان كوچك ، آسيب پذير هستند. آنها مانند افراد بزرگسال نمی توانند خطر را شناسایی و از آن در امان بمانند.
اگر شما نیاز به ساخت یک منطقه بازی برای کودکان دارید که دارای امنیت باشد ، چمن مصنوعی بهترین سرمایه گذاری ممکن برای شما خواهد بود. از دیگر امتیازات آن باعث تشویق بچه ها به فعالیت فیزیکی بیشتر می شود و در عین حال خانواده ها و مربیان با خیال راحت شاهد فعالیت و بازی و خوشحالی بچه ها می شوند .

۱- چمن مصنوعی احتمال صدمات را کاهش می دهد

کودکان و نوجوانان و به خصوص کودکان نوپاُ در طول روز خیلی فعالیت می کنند و زمین می خورند. آنها دویدن ، بالا رفتن، پریدن و انجام همه کارهای دیوانه وار را دوست دارند. احتمال شکستن دستها ، پاها و یا حتی ضربه مغزی حاصل این بازی کودکان می باشد.
پوشش چمن مصنوعی در زمین بازی آنها احتمال بروز این جراحات را کاهش می دهد. زیرسازی لاستیکی و چمن با ضخامت بالا ضربه را در هنگام سقوط جذب می کند. احتمال شکستگی استخوان را کاهش می دهد. اگر چمن درست نصب شده باشد امکان لغزش و جابجایی وجود ندارد.

۲- با چمن مصنوعی آلرژی کاهش می یابد

کودکان نسبت به آلرژی ها بسیار حساس هستند. وجود گرده ، بذر چمن ، موهای ریز روی چمن ، حشرات و … در چمن های طبیعی، در بعضی از کودکان واکنشهای آلرژیک وحشتناک ایجاد کنند.
چمن مصنوعی بسیار سالم تر است زیرا ضد آلرژی است. هیچ گونه گرده ، بذر چمن و موی طبیعی ندارد. چمن مصنوعی همچنین زیستگاه مناسبی برای حشرات نیست و باعث کاهش گزش کودکان توسط حشرات نیز می شود. اگر مرتباً چمن مصنوعی خود را بشویید ، می توانید آن را از گرد و غبار نیز دور نگه دارید.

۳- زمین چمن های طبیعی

به راحتی قابلیت این را دارند که گود بشوند و غالباً ناهموار هستند. این امر احتمال زمین خوردن و پیچ خوردن پای بچه ها را زیاد می کند. چمن مصنوعی روی یک سطح فشرده نصب شده است.به کمک زیرسازی سطح زمین را بحالت ارتجاعی و امن تبدیل می شود.این سطح هموار و صاف احتمال سقوط کودکان را نیز کاهش می دهد

۴- نیاز به نگهداری کمتر دارد

نگهداری از چمن بسیار آسان است. نیازی نیست که شما همیشه چمن را کوتاه کنید و همچنین دیگر نیازی به آبیاری ندارید. نیازی به کاشت بذر چمن و ترمیم زمین با زمان طولانی جهت رویش زمین ندارد . این موجب صرفه جویی در وقت شما و میزان مصرف اب و هزینه ها نیز می شود.

۵- ایجاد محیط تمیزتر

چمن های طبیعی می توانند بسیار کثیف شوند. آنها لکه های وحشتناکی را روی لباس ایجاد می کنند. در فصل بارندگی چمن شما می تواند گل آلود شود. چمن مصنوعی به طور طبیعی تمیز و بهداشتی است. بدون گل و لای بوده و لباسهای بچه ها را کثیف نمی کند. به عبارت دیگر از هر لحاظ امنیت بچه ها را برقرار می کند .

۶- بچه ها می توانند تمام وقت بازی کنند

با استفاده از چمن مصنوعی، زمین شما در هر زمان که اراده کنید آماده برای بازی است. صرف نظر از تمامی فصول کودکان می توانند همیشه بازی کنند و لذت ببرند. .چمن مصنوعی مدرسه

۷- دوام و ماندگاری

چمن مصنوعی بسیار قوی و بادوام است.ابر خلاف چمن طبیعی ، الیاف آن با راه رفتن مداوم بچه ها خراب نمی شود. با کمی توجه ۱۰تا ۱۵ سال براحتی این محصول بازدهی دارد .

۸- زیبایی

چمن مصنوعی خارق العاده به نظر می رسد. با استفاده ازآنها ، می توانید به راحتی اتاق بازی بچه ها، فضای بیرون از منزل یا حتی فضای سرپوشیده را به یک فضای بازی تبدیل کنید.

۹- انعطاف پذیری بالا

چمن های مصنوعی را می توان به صورت رول نگه داشت. این امر باعث می شود باعث می شود تا بتوانید هر زمان که بخواهید از ان استفاده کنید.

۱۰- نصب سریع چمن مصنوعی

دیگر نیازی نیست که ماه ها صبر کنید تا چمن خود را به یک فرش چمن نرم و ضخیم تبدیل کنید. چمن مصنوعی هم اکنون دقیقاً به شکلی است که ماه ها زمانی که برای رشد نیاز داشته است را پشت سر گذاشته و یک چمن کامل می باشد که می توان از آن استفاده کرد.از آنجایی که تیم فنی بهچمن بسیار کارآزموده و متعهد هستن و حس مسیولیتی که دارند نسبت به بچه ها، با وسواس و دقت خاصی کار را اجرا و پیاده سازی می کنند با رعایت استاندارد .

اگر می خواهید یک منطقه بازی امن ، زیبا و کاربردی برای بچه ها ایجاد کنید، با تیم مشاوران بهچمن تماس بگیرید .

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =