تهران ، خیابان کریم خان ، خردمند جنوبی ، کوچه ملکیان ، پلاک۱۷

چمن مصنوعی اولین بار در سال ۱۹۶۶در یک زمین ورزشی در هوستون تگزاس نصب و برای بازی فوتبال آمریكایی (راگبی) مورد استفاده قرار گرفت.
در آن زمان به آنها Astro Turf گفته می شد. با این حال، چمن مصنوعی فقط در دهه ۱۹۸۰، هنگامی که باشگاه های انگلیسی مانند کویین رنجرز پارک چمن مصنوعی را جایگزین چمن طبیعی خود کردند، وارد دنیای فوتبال حرفه ای شد.
در سال ۱۹۹۴ لیگ برتر انگلیس به دلیل پایین بودن کیفیت چمن ها، اعلام کرد که کلیه باشگاه ها مجبور هستند از شر چمن های مصنوعی خود خلاص شوند.
همچنین مسئولین متوجه شدند که در طی سالها بازی در چمن مصنوعی، تعداد بیشتری از بازیکنان دچار آسیب دیدگی شده بودند. پس از آن، در سال ۲۰۰۱، فیفا و یوفا یک برنامه تضمین کیفیت ایجاد کردند که به مردم در سراسر جهان این امکان را می داد تا زمین ها چمن مصنوعی بسازند که از استاندارد خاصی پیروی کند.
دو سال بعد ، جام جهانی17 -U (زیر ۱۷ سال) در فنلاند اولین بازی بین المللی بود که در یکی از ورزشگاه های آن، چمن مصنوعی مورد استفاده قرار گرفت.
 استفاده از چمن مصنوعی هیچ مشکلی در این تورنمنت ایجاد نکرد.لذا فیفا تصمیم گرفت جام جهانی (زیر ۱۷ سال) ۲۰۰۷را در پرو کاملاً در چمن مصنوعی انجام شود. فیفا ادعا کرد که “هوای خشک و بارندگی شدید گاهی اوقات” دلایل اصلی انتخاب استفاده از چمن مصنوعی است.

استفاده از زمین های چمن مصنوعی از سال ۱۹۹۵در فوتبال حرفه ای انگلیس ممنوع اعلام شده است.این ممنوعیت غیرعادی است. زیرا لیگ های حرفه ای برتر در بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله فرانسه ، هلند و… از چمن مصنوعی استفاده می کنند. همچنین در لیگ قهرمانان و جام جهانی نیز از چمن مصنوعی استفاده می شود.

فوتبال

چمن ورزشی فوتبالی

هدف ما ارایه چمن مصنوعی است تا تکنیک های بازیکنان را تقویت کند و یک مسابقه تماشایی را فراهم کند. شرکت بهچمن دایما از بازیکنان و مربیان حرفه ای درباره محصولات خود می فیدبک گیرد. تا به طور مداوم محصولات خود را بهبود بخشد تا چمنی مصنوعی بی نظیر ارایه دهد که در سراسر دنیا مورد استقبال قرار گیرد.
اگر شما نیاز به طراحی و نصب زمین فوتبال دارید ما با جستجوی راه حل ایده ال با یک تیم فنی و تجاری مدرن راه حل های کلیدی را از نصب تا تعمیر و نگهداری با خدمات کامل پیشنهاد می دهیم.
این چمن عملکردهای عالی دارد که با ظاهر طبیعی منحصر به فرد باعث شده است زمین فوتبال ما به سطح تیمهای برتر راه پیدا کند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا چمن های خود را با حداکثر کیفیت ارائه دهیم.

ویژگی چمن های مصنوعی فوتبالی:

این چمن ها انعطاف پذیری و حالت ارتجاعی بالایی دارند. ساختار داخلی آنها طوری است که به این نوع چمن مقاومتی باور نکردنی می دهد. علاوه بر این، ضخامت بالای این چمن باعث می شود استقامت بالایی در برابر فشار استفاده و اشعه یو وی و یخ زدگی داشته باشند.
• این مدل با ماشین الات پیشرفته مطابق با چمن طبیعی تولید می شود.
• دارای ثبات بالا در برابر چرخش ها و پیچش های شدید بازیکنان در بازی می باشد و توسط بازیکنان حرفه ای و متخصصان تست شده است.
• این محصول زمانی که حالت خود را هنگام برخورد و فشار بازی از دست می دهد، مجدد به حالت اولیه باز می گردد.
• متخصصین و بازیکنان حرفه ای تایید می کنند که در طول بازی تمام تغییرات حرکتی که روی این چمن انجام می شود و پیچش هایی که نخ های آن می خورند هیچ آسیبی به چمن نمی زنند و به حالت اولیه خود بر می گردند.
• به راحتی در هنگام بازی تغییر جهت می دهند.
• در بارندگی آب را جذب خودش می کند و و در هنگام گرما ان را بخار می کند.

فوتسال

چمن مصنوعی ورزشی- فوتسال

 

بازی فوتسال در اواخر قرن بیستم در اروگوئه کشف شد. مسابقات این بازی بسیار فنی، تکنیکی و سریع است. بنابراین چمنی که در این زمین ها استفاده می شود باید مناسب برای حرکات سریع و کنترل شده باشند . 

چمن ارائه شده توسط شرکت ما بسیار مناسب برای زمین های فوتسال است زیرا میزان شوکی که به آن وارد می شود را کاهش می دهد و در عین حال زیبایی عالی و مطلوبی دارد. این نوع چمن با هزینه نگهداری کم و در دسترس بودن در کل سال نسبت به شرایط جوی بسیار مناسب می باشد. 

امروزه این نوع چمن مصنوعی که با تکنولوژی خاصی تولید می شود به طور گسترده در کل جهان استفاده می شود. در کنار مدل های منوفیلامنت و فیبربلیت، مدل های ملورین و نیوان نیز انتخاب مناسبی برای این نوع زمین ها خواهند بود. ما این چمن ها را هم برای داخل سالن و هم محیط های باز پیشنهاد می دهیم. 

ما از صفر تا صد مراح از انتخاب چمن  تا اجرا و پیاده سازی را انجام می دهیم و با شروع انجام پروژه خدمات کاملی را ارائه می دهیم.

تنیس

چمن ومصنوعی ورزشی- تنیس

 

زمین تنیس چمن مصنوعی جایگزین مناسبی برای زمینهای آسفالت یا چمن طبیعی است.
چمن مصنوعی مزایای بسیاری را ارائه می دهد.
تنیس را می توان در تمام طول سال بازی کرد زیرا زهکشی در لایه زیرین چمن باعث می شود در تمام طول سال از آن استفاده کرد و زمینهای تنیس چمن مصنوعی بلافاصله بعد از باران قابل بازی هستند، این بدان معنی است که به دلیل وضعیت بد زمین تنیس شما نیازی به لغو مسابقات نیست.
نکته مهم دیگر برای سطح تنیس شما این است که زمین های چمن مصنوعی به طور قابل توجهی تعمیر و نگهداری و هزینه ها را در طولانی مدت کاهش می دهند زیرا عملکرد و نیازهای نیروی کار به مراتب کمتر از زمین های چمن طبیعی یا ماسه سنگی هستند.
از آنجایی که در کاهش مصرف آب نقش بسزایی دارد، می تواند انتخاب ایده الی باشد.
زمین های تنیس چمن مصنوعی برای کلوپ ها ، مدارس ، مراکز تفریحی ، زمین های خصوصی و موارد دیگر مناسب هستند.
استفاده از چمن مصنوعی به عنوان چمن بازی تنیس رو به افزایش است و کلوپ های مشهور از زمین های چمن مصنوعی استفاده می کنند.
چمن مصنوعی برای تقلید از چمن طبیعی ساخته شده است.
آنها در طیف وسیعی از ارتفاعات متناسب با سبک بازی که شما ترجیح می دهید در دسترس هستند.
هرچه ارتفاع کوتاه تر باشد ، بازی سریعتر می شود. چمن مصنوعی فضای خوبی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا بتوانند توپ را به همه سمت بکشند.
زمین تنیس چمن مصنوعی را می توان در داخل ، در مناطقی سایه دار که چمن قابل رشد نیست و در زمین های آسفالت نصب کرد.

گلف

چمن ومصنوعی ورزشی- گلف

چمن مخصوص گلف شرکت ما با تحقق بالاترین استاندارد در این ورزش ،ارائه شبیه سازی کامل به رنک طبیعی و توجه به زیبایی شناسی کامل طراحی شده است.
چمن ارایه شده شرکت ما با نیازهای مختلف و ناهمگون سطوح مختلف در زمین گلف همگام سازی شده است و در حالی که نیاز به نگهداری کمی دارد از عملکرد بالایی در کل طول سال برخوردارد است.

چرا چمن گلف مصنوعی؟

چمن گلف مصنوعی از طریق یک فرآیند تکنولوژیکی تولید می شود که مزایای چمن طبیعی و سبز را در حالی که نقاط جانبی و منفی آن را از بین می برد کاملاً شبیه سازی شده به چمن واقعی می کند.
چمن بافت زرد مدل دایانا، طبیعی و به صورت واقع بینانه است و یک رنگ دو تار برای یک اثر زیبایی شناختی چمن دلپذیر و معتبر برجسته شده است.
به لطف حفظ حالت ارتجاعی بالا و مقاومت عالی ، چمن گلف ما دارای عمر طولانی است و نیازی به نگهداری مکرر و پی در پی ندارد. علاوه بر این ، در هر فصلی بهترین عملکرد را بسته به آب و هوا دارد و تحت تأثیر مسائل آب و هوایی قرار نمی گیرد.
چمن گلف مطابق با جدیدترین استانداردهای اروپایی تولید می شود که با توجه به ایمنی و کیفیت مواد ، جزو بهترین ها در کشورهای جهان هستند.
چمن مصنوعی ما قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست است. یک مدل تجاری و تولیدی با کیفیت و نوآورانه را نشان می دهند که این استانداردها شرکت ما را با بقیه شرکت ها متمایز کرده است.

تولید چمن مصنوعی گلف فقط یکی از فعالیتهای ما است:

یک سرویس همه جانبه را ارائه می دهد که از طراحی زمین گلف شروع می شود و با تحویل پیش زمینه و تمام سازه های لوازم جانبی زمین به پایان می رسد. اگر به دنبال شریک قابل اعتماد برای ساخت چمن گلف خود هستید، به طور قطع بهچمن بهترین انتخاب است. مدل های ملورین تیارا ۱۱ پیشنهاد ما به شما در انتخاب چمن مصنوعی زمین های گلف می باشد.

چرا تیارا ۱۱ را انتخاب کنید:

• نیاز به نگهداری کم
• مناسب برای ۳۶۵روز سال
• کنترل بهینه توپ
• وضعیت و هماهنگی کامل
• مسیرهای ایده آل (جهت لاین های توپ)
• راحتی بازی برای بازیگنان