تهران ، خیابان کریم خان ، خردمند جنوبی ، کوچه ملکیان ، پلاک۱۷

چمن مصنوعی مناسب روف گاردن (بام سبز)

تعداد بیشتری از مردم نسبت به گذشته در شهرها زندگی می کنند. بسیاری از این افراد امکان دسترسی به یک باغ سنتی را ندارند. اما اکنون بسیاری از آنها فرصت ایجاد یک روف گاردن را دارند.
روف گاردن یا بام سبز یک راه عالی برای ایجاد فضای زندگی دلنشین و بهره مندی از مزایای یک باغ سبز در وسط یک محیط پرحرارت و گرم است. 

گلدان و صندلی های چوبی اولین قدم  برای ایجاد باغ سبز در پشت بام خانه شما هستند. اما برای رسیدن به آن باغ واقعیُ نصب چمن مصنوعی گزینه مناسب تری است. محصولات ما یکی از بهترین محصولات سطح بام سبز موجود در بازار است که از دوام بالایی برخوردار است. نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد. اگر از چمن مصنوعی استفاده می کنید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد تأمین آب در روی پشت بام خود ندارید.
به طور کلی فضای پشت بام قبل از نصب یک باغ بام بسیار تاریک به نظر می رسند. سطح وسیعی از بتن ، قیر باعث ایجاد تاریکی و نمای بدی می باشند.

۱- زهکشی سقف را بررسی کنید ؟

زهکشی سقف باید برای نصب چمن خوب باشد و به طول عمر چمن مصنوعی کمک میکند در غیر این صورت جاری شدن سیل هنگام بارندگی رخ خواهد داد.

۲- آیا سقف قادر به تحمل وزن اضافی ناشی از چمن خواهد بود؟

برای تحمل وزن اضافی چمن ، افراد ، مبلمان و غیره که روی پشت بام باشد ، باید بررسی کنید که تیرچه های در زیر سقف به طور دقیق و صحیح قرار دارند یا نه. اگر قادر به ارزیابی این موضوع نیستید، از یک معمار یا مهندس سازه کمک بگیرید.

۳- آیا منطقه سقف پشت بام ایمن است؟

آیا موانع مناسب در پشت بام وجود دارد تا از سقوط مردم از لبه جلوگیری شود؟ این امر به ویژه در صورتی که به بچه ها امکان استفاده از این فضا را می دهید مهم است. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که هیچ چیزی نمی تواند در باغ پشت بام منفجر شود و افراد که در انجا هستند زخمی شوند.

۴- مراقب باشید سطح سقف قطع نشود

اگر میخواهید چمن را روی نمد یا قیر نصب می کنید، پیشنهاد می کنیم ابتدا تخته های چوبی را در پایین و زیر ان قرار دهید. سپس چمن مصنوعی را در بالا قرار دهید.

۵- چسب خیلی کمی روی سطح سقف قرار دهید (برای نصب چمن)

اگر مستقیماً چمن خود را روی سطح بام چسباندید، مقدار کمی چسب استفاده کنید. استفاده از چسب زیاد می تواند باعث مشکلات زهکشی شود.

۶- از نوار اتصال برای چسباندن چمن به یکدیگر استفاده کنید ؟

ما همیشه هنگام اتصال چمنها به هم ، از نوعی نوار اتصال دهنده استفاده می کنیم.

۷- دسترسی راحت به باغ بام را بررسی کنید ؟

بنابر تجربه ماُ دسترسی به اکثر تراسهای سقفی دشوار است. بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از نصب چمن مصنوعی برای پشت بام، آن را به قطعات کوچکتر برش دهید.

اگر هنگام ایجاد باغ بام خود این موارد را به خاطر بسپارید ، سالهای متمادی برای نگهداری و دوام از آن خواهید داشت.

هر یک از چمن مصنوعی ما را می توانید در باغ های سقفی خانه تان نصب کنید.

اگر سؤال دیگری در مورد نصب چمن مصنوعی در یک باغ بام دارید، با ما تماس بگیرید

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 5 =