تهران ، خیابان کریم خان ، خردمند جنوبی ، کوچه ملکیان ، پلاک۱۷

از اوایل دهه ۱۹۹۰، استفاده از چمن مصنوعی به سرعت از میادین ورزشی و مسابقات فراتر رفته و به محوطه سازی مسکونی و تجاری منتقل شد.این روند باعث بهبود چشمگیر در کیفیت و تنوع چمنهای مصنوعی موجود شد.
علت استقبال زیاد استفاده از چمن مصنوعی کاهش هزینه نگهداری و مراقبت کمتر نسبت به چمن طبیعی و داشتن سرسبزی محیط در تمام فصول سال است.
استفاده از چمن مصنوعی می تواند یک اقدام قابل توجه در حفظ آب در مناطقی باشند که با کمبود آب مواجه اند.
لازم است بدانید که به هیچ وجه همه چمن های مصنوعی به یک شکل تولید نمی شوند. کیفیت محصول و نصب حرفه ای در نهایت مشخص می کند که ماندگاری چمن چه مدت خواهد بود. امروزه بسیاری از مناطق سرپوشیده و بیرونی نظیر زمین های ورزشی ، زمین های بازی ، مسیرهای پیاده روی و… پوشیده از چمن مصنوعی هستند .
چمن مصنوعی محصولی است که در ظاهر عیناْ خصوصیاتی معادل با چمن طبیعی را دارا می باشد. از نظر ظاهری ، هیچ تفاوتی با چمن واقعی ندارد و از نظر شرایط استفاده مشابه چمن واقعی است.نصب آسان، زیبایی ظاهری، هزینه کم نگهداری، استفاده طولانی مدت به دلیل تولید مواد بادوام، از جمله دلایلی هستند که باعث محبوبیت چمن مصنوعی شده اند.
این واقعیت که چمن طبیعی دارای طول عمر کوتاه، هزینه بالای نگهداری، نیاز به نوسازی و تحت تأثیر بودن عوامل فصلی، باعث شده تا کاربران به دنبال جایگزینی برای آن باشند. با پیشرفت فناوری، تولید چمن مصنوعی رواج گسترده ای پیدا کرده است .
تحولات صورت گرفته در فن آوری چمن مصنوعی نگرش ها را نسبت به استفاده از آن تغییر داده است.چمن های مصنوعی که برای زیبایی استفاده می شود به زمین و گیاهان طبیعی موجود هیچ آسیبی نمی رساند. آنها حتی می توانند با گیاهان و چمن طبیعی موجود در حیاط شما ادغام شوند.
چمن های مصنوعی از بزرگترین سازمان های جهانی گواهی نامه سلامت دریافت کرده اند. آنها هیچ گونه آلرژی و حساسیتی ایجاد نمی کنند و کاملا ایمن و دوست داشتنی برای کودکان و حیوانات هستند.
این چمن ها برای حیوانات شما کاملا ایمن و راحت هستند. به راحتی تمیز و شسته می شوند و با راه رفتن و بازی حیوانات تغییر شکل پیدا نمی کنند.
نیازی نیست که شما برای نگهداری و آبیاری نگران باشید و می توانید راحت از ان استفاده کنید.همه کاره بودن و مقاومت چمن مصنوعی آنرا برای کاربردهای متنوع از باغ تا تراس و… ایده ال ساخته است.
داشتن و نگهداری چمن طبیعی در فصل سرما بسیار سخت است. چمن مصنوعی گزینه مناسبی برای جایگزینی چمن طبیعی می باشد. نیاز به هرس ندارد.مشکل جمع شدن حشرات را ندارد.