تهران ، خیابان کریم خان ، خردمند جنوبی ، کوچه ملکیان ، پلاک۱۷

نحوه تمیز کردن چمن مصنوعی در تراس

اگر قبلاً چمن مصنوعی را در بالکن ، باغ ، پاسیو یا تراس پشت بام خود نصب کرده اید ، از اینکه نیاز خیلی کمی به نگهداری  که در مقایسه با چمن طبیعی دارد قدردانی خواهید کرد. دیگر نیازی به آب دادن مکرر، مرتب کردن با دستگاه چمن زنی ندارد. شما فقط باید چند قدم ساده را دنبال کنید تا چمن مصنوعی عمر خیلی بیشتری داشته باشد.

  • استفاده از شن کش
  • جارو برقی
  • یک صابون رقیق در اسپری با محلول آب و سرکه
  • تمیز کردن

بالکن ها ، تراس ها با چمن مصنوعی همیشه جذاب به نظر می رسند و برای سرگرمی ایده آل هستند. اما اگر یکی از میهمانان شما به طور تصادفی غذا یا نوشیدنی روی آن بریزد، یا حیوان خانگی مورد علاقه شما خرابکاری داشته باشد، چه می شود؟

نگران نباشید ، رنگ  الیاف چمن مصنوعی باکیفیت است و در برابر  دفع حیوان خانگی مقاوم است.

تنها کاری که باید انجام دهید آب دادن به منطقه با فشار است (که در صورت نصب صحیح ، بدون هیچگونه آبگرفتگی به داخل سوراخ تخلیه می شود). پس از آن محل را با یک محلول صابون ملایم یا مخلوطی از آب و سرکه در قسمت های مساوی اسپری کنید و دوباره با آب بشویید. پس از آن چمن مصنوعی شما تمیز و جدید به نظر می رسد.

نظافت منظم

چمن مصنوعی را می توان مشابه هر کف سرپوشیده ای در منزل تمیز کرد. بسیاری اوقات ، برگهای خشک و سایر زباله ها مانند کاغذها می توانند روی چمن مصنوعی جمع شوند که به راحتی تمیز می شوند.

برای چمنی که در داخل خانه یا روی بالکن ها نصب شده است ، می توانید از جاروبرقی استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید آن را با آب بشویید. با این کار چمن مصنوعی شما مانند روز اول به نظر می رسد.

برای چمنی که در بیرون از منزل نصب شده است ، می توانید از جاروبرقی استفاده کنید. برای جلوگیری از پر شدن ماسه از آن، لازم است جارو کشیدن  را با احتیاط انجام دهید.

تمیز کردن دوره ای چمن مصنوعی

حمل و نقل مداوم روی چمن مصنوعی می تواند منجر به خرد شدن چمن در مناطق خاص و از بین رفتن زیبایی های طبیعی آنها بشود. بنابراین ، انجام تعمیر و نگهداری دوره ای واجب است. برای این کار کافی است از قلم مو یا جارو استفاده کنید و چمن مصنوعی را برس بزنید تا دوباره آن مناطق خرد شده عمودی شود و به صورت صحیح بایستند. پس از آن ، با محلول صابون نرم (یا سرکه و آب) اسپری کنید و کل آن را با آب بشویید.

اگر سطح بزرگی از چمن مصنوعی دارید و مسواک زدن و شستن خیلی زیاد کار می برد ، همیشه می توانید تعمیر و نگهداری را از یک  شخص حرفه ای  بخواهید که تمام ابزارهای لازم برای انجام سریع تر و بهتر کار را دارد.

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 4 =