ئانستنیها

زیرسازی و نصب چمن مصنوعی ورزشی

به دلیل امکان استفاده از چمن مصنوعی در تمام طول سال، دوام زیاد، ویژگی های سازگار با محیط زیست و البته اقتصادی بودن آن، به

عمر چمن مصنوعی چقدر است؟

یکی از مهمترین و مکررترین سؤالی که از ما پرسیده می شود این است که “چمن مصنوعی چقدر عمر می کند؟” طول عمر چمن مصنوعی به عوامل زیادی وابسته است ، اما به طور کلی ، ممکن است 15-25 سال دوام داشته باشد.

چمن مصنوعی مناسب محوطه اطراف استخر

چمن مصنوعی برای استخرها که جایگزین بتن هاس سفت شده است، به دلایل خوبی دارای محدودیت زیادی است. آخرین ورژن های چمن مصنوعی با ویژگی های خیلی بالا نما را به صورت واقعی جلوه می دهند . استخرها که جهت فرار از گرما در محیط های مختلفی ساخته میشوند می توانند با استفاده از این چمن ها تزیین گردند. در هوای گرم و یا سرد شدید چمن طبیعی آنچنان دوام و عمری نمی کند و بعد مدتی از بین می روند.

۱۰ مزیت چمن مصنوعی مناسب مدرسه و مهد کودک و بازی کودکان

انتخاب بهترین پوشش کفپوش ممکن است یک چالش بزرگ باشد برای شما. مراقبت از فرزندان مخصوصا کودکان در یک سیستم آموزشی کار بسیار دشواری می باشد. نه تنها به این دلیل که والدین آنها می توانند بسیار حساس باشند بلکه به این دلیل که کودکان می توانند با یکدیگر متفاوت باشند و نیازهای زیادی داشته باشند که کاملا با یکدیکر متفاوت است.

چمن مصنوعی مناسب روف گاردن (بام سبز)

روف گاردن یا بام سبز یک راه عالی برای ایجاد فضای زندگی دلنشین و بهره مندی از مزایای یک باغ سبز در وسط یک محیط پرحرارت و گرم است. خوب نیست بعد از کار به خانه بیایید و دوستان و خانواده خود را به آنجا دعوت کنید تا زمان بسیار خوبی را دورهمی آنجا بگدارانید

سیمینگ تیپ یا نوار اتصال چیست ؟

نواری است از جنس برزنت در عرض ۲۰ تا ۴۰ سانتیمتر موجود است که نمونه ۲۰ برای اجرای نمونه های تزئینی و نمونه ۴۰ سانتی‌متر برای پروژه‌های ورزشی استفاده می شود و عمدتاً در رنگ های مشکی و سبز می باشد.